WP-RecentComments 1.7 - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Loading
sv: Laddar

en: Anonymous
sv: Anonym

en: on
sv: om

en: &laquo; Newest
sv: &laquo; Nyaste

en: &laquo; Newer
sv: &laquo; Nyare

en: Older &raquo;
sv: Äldre &raquo;

en: Y/m/d
sv: d/m/Y

en: H:i
sv: G:i

en: &laquo; Back
sv: &laquo; Tillbaka

en: Recent Comments
sv: Senaste kommentarer

en: Title:
sv: Titel:

en: Number of comments to show:
sv: Antal kommentarer som ska visas:

en: (at most 20)
sv: (högst 20)

en: Length of each comment:
sv: Längd på varje kommentar:

en: Show post titles.
sv: Visa artikeltitel

en: Show pingback comments.
sv: Visa pingbackkommentarer.

en: Show trackback comments.
sv: Visa trackbackkommentarer.

en: Show author avatars.
sv: Visa författares avatar.

en: The size of avatars:
sv: Storlek på avatar:

en: The position of avatars:
sv: Position på avatar:

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: The default avatar:
sv: Standardavatar:

en: (Filename from '/wp-recentcomments/avatars/' directory or Internet address)
sv: (Filnamn från '/wp-recentcomments/avatars/'-katalogen eller en Internetadress)

en: Show navigator buttons.
sv: Visa knappar för navigering.

en: Show the comments from administrators.
sv: Visa kommentarer från administratörer.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display.
sv: Konvertera emotikoner som <code>:-)</code> och <code>:-P</code> till grafik.

en: The most recent comments
sv: De senaste kommentarerna
